کد خبر : 20862
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۱
1,667 بازدید بازدید

پانزده سال تجربه کاری را با ۴ تست غیراستاندارد محک می زنید؟

پانزده سال تجربه کاری را با ۴ تست غیراستاندارد محک می زنید؟

پیام های رسیده از معلمان حق التدریس، آموزشیاران نهضت و مربیان پیش دبستانی به سایت معلم ایرانی

معلم ایرانی، پیام های مخاطبان را صرفا جهت اطلاع مسئولین محترم منتشر می کند:

 

– آنچه در روز ۳شنبه در کمیسیون آموزش مجلس به عنوان جزئیات طرح استخدامی《ماده مکرر۱۷》تصویب شد،مصوبه کمیسیون آموزش نبود بلکه مصوبه تحمیلی شورای عالی انقلاب فرهنگی به کمیسیون آموزش بود.

سوال اینجاست چرا شورای عالی انقلاب فرهنگی برای اختلاس میلیاردی صندوق ذخیره فرهنگیان و چپاول و غارت سرمایه معلمانی که سالها از معاش خود زده وخون دل خورده اند جلسه و مصوبه ای ندارد؛
اما شورای عالی انقلاب فرهنگی برای جلوگیری از استخدام معلمان حق التدریسی که سالها جوانی و زندگی خود را با حداقل دست مزد در بدترین شرایط به امید استخدام و فردایی بهتر در خدمت فرهنگ این مملکت بوده اند وارد شور شده و جلسه اضطراری برگزار میکند.و این وسط معلمان حق التدریس مظلوم قربانی تبانی کثیفی میشوند که باعث گرفتن انگیزه و شور و شوق این قشر از ادامه فعالیت و خدمت به آینده سازان این مملکت میشوند.

معلمان حق التدریس به هیچ عنوان مصوبه تحمیلی کیمسیون آموزش را قبول نداشته و زیر بار هیچ آزمونی که راه را برای سوء استفاده و دستبرد به زحمات صادقانه و چندین ساله آنها باز میگذارد نخواهند رفت و قطعا به وتوی طرح استخدامی و بدون آزمون《ماده مکرر۱۷》 توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی [ که کلیات آن توسط ۱۷۰ رای مثبت شما نمایندگان مردمی و عدالت خواه مجلس شورای اسلامی تصویب شده است ] اعتراض خواهد نمود.

 

 

– آقای چاربند ما حاضریم آزمون بدهیم به شرط انکه هر مسئولی از جمله خودتان هم آزمون صلاحیت حرفه ای بدهید 😆

 

 

– .مگر شما مسیولین در ابتدای کار خود چطور وچگونه بودید برای رضای خدا کمی فکر کنید.تمام انگیزه وامید ما را سوزاندید.مطمئن باشید هم در این دنیا وهم در ان دنیا باید پاسخگو باشید

 

 

– واقعا جای تاسف داره که عمر و جوانی خودمون رو صرف فرزندان همین مسؤولین کردیم ، کسانی که ده ، پانزده سال از ما بیگاری کشیدن ، هیچ مزاییایی و حقوق بسیار ناچیز .

 

 

– روا نیست با ما که معلمان حق التدریس هستیم اینطور رفتار شود.ماهم عضو این جامعه ایم. ماهم حق زندگی داریم.ماهم فرزند وخانواده داریم.و با جان ودل برای آموزش وپرورش زحمت می کشیم.کمی هم کمی هم وکمی هم به فکر ما باشید.

 

 

– همه میدونیم که هیچ کتابی و هیچ دانشگاهی موثر تر از تجربه تدریس در کلاس نیست. معلمان حق التدریس از سه تا پانزده سال تجربه کاری دارند . دیگه چه لزومی داره با چهارتا تست غیر استاندارد آنها را محک بزنید.

 

 

– بعداز ۱۱سال سنوات حق التدریسی و فواصل سنواتی ،انشاللا توکل برخدا آه ونفرین خانواده ام و همه همکارانی که به نحوی چشم امیدشان بعداز سالها طرح استخدامی می باشد پشت سر آقایان چهاربند و نوید ادهم و هرکسی که مانع تعیین تکلیف ما خواهندشد .ربی توکلت علیه و الیه انیب

 

 

– سلامی از درون غمگین من به آقای چاربند از بدبختیهای من بیخبر. شما جای خدا نشسته ای که مرا زنده زنده محکوم ب مرگ میکنی؟ آیا با سوادی یعنی ظلم؟ یعنی اینکه حق من فدای خودخواهی شما شود؟

 

 

– هاج و واج میان گذشته ی تیره و آینده ی مبهم مانده ام ، آیا خود را سرزنش کنم یا آنکه مرا نسل سوخته خواند؟ تا هر بار خاستم ب خود آیم سیلی محکمی مرا به اغوا برد، همه را خوب حس میکنم وطعم تلخ سکوت را به یادم می آورد و این آخری که برای همیشه مرا ب دوردستهای خاموشی و فراموشی خواهد برد. دستان بی رحم چاربند را میبینم که دور آخرین امیدم بعد هزار بار برخاستن چنبره زده و از پایش در آورده. چه میتوان کرد وقتی او باسواد است و من بی سواد.با سوادی او ظل مش را پررنگ کرده و بی سوادی من حاصل

 

 

– خدا راشاهد می گیرم تاچیزی جز حقیقت نگویم،همکاران حق التدریسی که من میشناسم جزو بهترین معلمان منطقه که در اقدام پژوهی ودرس پژوهی وجشنوار های جابرابن حیان وایده برتر جزو بهترین بودند وهستند ،لطفا با سرمایه های انقلاب این گونه بد رفتاری نکنید.

 

 

– با سلام.نمیدانم چرا زمین و زمان دست به دست هم داره اند تا همیشه من زیر لگدهای ظلم لال بمانم.تا محرومیت بود من بودم مدرسه کپری بود من بودم مظلومیت بود من بودم نگاه حقارت بود من بودم فقر و هزار بدبختی من بودم.حال که بعد هزاران ترکش ناجوانمردانه روزگار خاستم حقم را خودم بگیرم جناب ادهم و چاربند حال مرا دیده و گذشته ی سخنم فدای تصمیم آنها شد.براستی آیا جواب مرا که میدهد.من هم درس خواندم با سوادم چرا حق کشی میکنید.غرورم را شکستید چه کسی جوابگو است؟ آبروی از دست رفته ه ام را که اکنون نقل مجالس است چگونه برگردانم؟ ب جای من نیستید ک بفهمید بعد از همه ی ذلالتها و روزهای سخت اکنون عبث بودن چگونه ذره ذره خفه ام میکند. سکوت مرگ بار آرزوهایم را شما حکمفرما شدی. شما که معلمی سالهاست پیشه ات بود چطور بی عدالتی میکنی وقتی میدانید حق من منطقه محروم وتنها امیدم را از من سلب میکنید.آیا سزاوار است ک اکنون شب و روز من یکی باشد چون شما نمیخواهید. ؟ این هم میگذرد اما من نمیزارم حقم فدای زورگویی شود شهرستان من به من نیاز دارد. ن از شما بلکه از خدا میخواهم اسباب را فراهم کند و همه ظالمان حق از سر راهم کنار روند.وبزودی نابود شوند.

 

 

– آزموده را، آزمودن خطاست!
در هر کجایی ، جهت رعایت انصاف و نوع دوستی، اولویت بندی هایی به جریان می افتد.تجربه، دوره های آموزشی و آزمایشی، بررسی پرونده ی کاری، متأهل بودن، مالک یا مستأجر بودن و ….
اما در مورد استخدام معلمان ، اولویت با آن جریان مدعی است که زحمت کشیده و رتبه ی کنکورشان با قبول شدگان پزشکی زیاد متفاوت نیست. معلمی را شغلی پیش پا افتاده می انگارند و معلم را فردی بی سواد. دانش آموز را کودن می بینند و اداره را پر از رابطه و بروکراسی بی معنی( البته درمورد آخری زیاد بی راه فکر نمی کنند) ایشان که دیگر در اولویت استخدام هم نیستند و مستقیما استخدام شده اند، ایشان که در دوره های کارورزی به اندازه ی یک دهم درصد معلمان حق التدریس، احساس مسئولیت ندارند، ایشان که در عین ناباوری در کلاس کارورزی گوشی موبایل در دست می گیرند و آنلاین گیم بازی می کنند ، در اولویت هستند. آقایان مسئول، اشتباه نکنید، جز موارد نادر ، رتبه ی برتر کنکور نمی تواند معلم برتر باشد . زیرا همیشه در رؤیای زندگی متخصصان پزشکی و دندانپزشکی در جا خواهد زد. این بدان معنی نیست که معلمان قادر به کسب رتبه ی برتر در کنکور چهار گزینه ای نباشند، بلکه معنیش آن است که معلم باید علاقمند به معلمی کردن باشد.با هر دستمزدی بسازد و با مهر و محبت به کودکان و نوجوانان رنج های روزگار را فراموش کند. متأسفانه یکی از رتبه های برتر در رشته ی ریاضی، که راه سختی را برای اخذ مدرک دکترای مهندسی پیموده، هم اکنون مربی قرآن است . اگر ۲۴ ساعت او را دنبال کنید، ایشان فقط مشغول مشاوره دادن و پاسخ دهی به سؤالات مهندسان تازه کار شرکت های ساختمانی هستند و تنها چیزی که به آن فکر نمی کنند، درس قرآن است. مسئولین محترم! سؤالی دارم : آیا شما حاضرید در آزمون سمت فعلی یا رشته ی تحصیلی خود شرکت کنید؟

 

 

– خواسته ی بحق ما استخدام پلکانی بدون آزمون. نود درصد ماسنمون بالای۳۰ وبه آزمون نمیخوره. عمر وجوانی مون تو این راه صرف شده.پس حق ماست که بدون آزمون استخدام شیم ولو پلکانی

 

 

– کاش گوش شنوایی بودوصدای مظلوم معلمان حق التدریس راکه بیش ازیک دهه بدون هیچ مزایا وامتیت شغلی ،ازجوانی شان مایه گذاشتندمیشنید.کاش….

 

 

– واقعاظلم بزرگی در حق معلمان حق التدریس هست که اگر بخواهید با این همه سابقه از انها آزمون بگیرید؟

 

 

– مسئولین بی کفایت هستند بگوئید پول استخدام نداریم چگونه معلمی پس از ۱۳ سال بی سواد شده وباید آزمون دهد به والله که باید غیرت داشت باشیم واز همین هفته من و۳۰۰۰۰هزار همکارم کلاسها را به تعطیلی بکشانیم تا چهاربند ومهر محمدی و کمیسیون آموزش وشورای انقلاب لطف کنند چکمه پوشیده وبه روستاهای دور افتاده رفته ودر کلاس درس حاضر شوند…..جزای رفتار ،کردار واعمالتان با خدا …..

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 9 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۹
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

معلم حق التدریس اصفهان یکشنبه , ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۵

واقعا دست مریزاد عالی بود اینهمه نا حقی تا کی

مظبوم یکشنبه , ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸

اقای آرش بحث ترس از آزمون نیست بحث این است که اولا برای شرکت در آزمون شرایط گذاشتن سن رشته جنسیت ظرفیت محدود و…که همین مرحله تعداد زیادی حذف بشن مرحله بعدم پارتی بازی هست که حتی با کسب حدنصاب نمره نمیشه کاری کرد

آرش یکشنبه , ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۶:۳۸

من نمی دونم چه اصراری دارید که آزمون ندید!!!!!!اگه بار علمی دارید آزمون بدید دگ…

اموزگار یکشنبه , ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳

اگه خیلی باسوادید و ادعا دارید و تجربه ده پانزده ساله دارید پس چرا میخاهید آزمون ندید؟؟؟ تا هم حرف حق میزنی شروع میکنن آه و نفرین که ما خدمت کردیم و چنان و چنین مگه ماها آدم نبودیم آزمون دادیم بعدشم خدمت کردید پولتونم گرفتید مجانی ک کار نکردید والا هزاران هزار جوون بیکار و تحصیلکرده تو این مرز و بوم هست که ارزوی همین کاره شمارو دهرن خیلی ناراضی هستید تشریف ببرید خونه حداقل اونا بیان سرکار!!!

ناشناس یکشنبه , ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱

شما هم بیا آزمون بده ببین چه خبره پارتی بازی و شرایط سنی و رشته و جنسیت و ظرفیت محدود و….محترمانه اخراج =آزمون

ح ط شنبه , ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۹

با سلام و احترام

در برنامه های آقای بطحایی آمده است:
جذب و تربیت نیروی انسانی با انگیزه و دارای شایستگی های حرفه ای متناسب با نیازهای کمی و کیفی آموزشی و تربیتی با توجه به بازنشستگی بیش از ۴۰۰ هزار نفر تا چهار سال آینده.

لطفا از ایشان سؤال بفرمائید:

این صحبت های غیرمعلمانه از طرف جناب آقای چهاربند، آیا معنای انگیزه سازی معلمان حق التدریس، را می دهد؟ آنهایی که خدمت خالصانه کرامتشان است و حداقل تجربه ی تربیت ۱۰۰۰ دانش آموز ناهمگون ضعیف، متوسط و تیزهوش در کنار هم را دارند،
و در تعامل با والدین مشاوری اهل فن و خبره شده اند.
اما
آیا برگزاری آزمون دو بار در سال، معنای نیازسنجی روانی نیست؟
آیا هدف انگیزه سوزی، و سوداگری و افزایش آسیب های اجتماعی است؟

ح ط شنبه , ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۸

با سلام و احترام
نماینده تصمیم ساز کشورم

در برنامه های آقای بطحایی آمده است:
جذب و تربیت نیروی انسانی با انگیزه و دارای شایستگی های حرفه ای متناسب با نیازهای کمی و کیفی آموزشی و تربیتی با توجه به بازنشستگی بیش از ۴۰۰ هزار نفر تا چهار سال آینده.

لطفا از ایشان سؤال بفرمائید:

آیا بکارگیری نیروهای حق التدریس، به معنای یکی از راهکارهای اقتصاد مقاومتی، و کاهش هزینه های مادی و معنوی در این سالها نمی باشد ؟

🔵آیا امنیت شغلی ایجاد کردن برای این جوانان دهه شصتی، که سالها از خود هزینه کرده اند، راهی برای برون رفت از آسیب های اجتماعی و پیشگیری از آن ها نیست؟

🔵آیا تدبیر و برنامه ریزی بر روی نیروهائی که حسن عملکرد آنها اثبات شده است، و به تایید و رضایت والدین و مدیران رسیده است،

ارزشگذاری بر روی دو سرمایه ی نیروی انسانی پرتجربه، و سرمایه ی اجتماعی اعتماد نیست؟

🔵مگر نباید دولت اعتماد ملت را با ارزشگذاری و حفظ سرمایه های معنوی و انسانی جلب کند؟
و طبق قانون، رییس جمهور باید سرمایه های معنوی، و صاحب فکر و …. را ارزشگذاری کند، و بودجه ای به این عنوان تعلق دهد؟

🔵آیا خدمات معلمان حق التدریس، معنوی نبوده و استقامتی که آنها در فراز و نشیب ها و کنار آمدن با بی مهری های آموزش و پرورش داشته اند، ارزشمند نیست ؟

🔵اما از انگیزه ی بالای معلمان حق التدریس همین بس که به دنبال سالها معطلی و تاخیرات استخدامی ، همچنان امیدوارانه ، کیلومتر ها مسافت را طی می کنند تا خود را به مجلس شورای اسلامی برسانند ، و از توانایی ها و حیثیت علمی و تخصصی خود دفاع کنند.

🔵بفرمایند تناقضات آماری و آمار غیرواقعی، که باعث پایمال شدن محقین و مدعیان واقعی شده، آیا نشان از ضعف مدیریتی و ارجحیت رابطه ها بر ضابطه ها نبوده است؟

🔵چه برنامه ای برای جلوگیری از رابطه ها و مدیریت منصفانه و ضابطه مند دارند ؟

🔵برای کیفیت بخشی در عرصه تعلیم و تربیت، چه راهکارهایی برای تقویت خانواده و جلوگیری از آسیب هایی که دانش آموزان از خانواده های پر مشکل خود می بینند،دارند؟

🔵در تعامل درست خانه و مدرسه چه برنامه ریزی های “میدانی” دارند ؟
🔵در اجرای عدالت آموزشی و تربیتی، چه راهکارهای کاربردی، در نظر دارند، و در این راستا ضعف های نهاد حاکمیتی آموزش و پرورش در چه چیزی می ببینند؟

موحدی شنبه , ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۷

این قصه سر دراز دارد
مسوول محترم هرجا توی زندگیت کم آوردی یادت بیاد دل این قشر زحمت کش رو چطور سوزوندی یادت باشه آه همه ی ما

معلم حق التدریس شنبه , ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۲

ممنون که همکارانتان را فراموش نکرده اید وصدایشلن را رساتر میکنید

آخرین خبرها

یادداشت

تبلیغات استخدام معلم تابناك وب تبلیغات تبلیغات تابناك وب