کد خبر : 17343
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۸:۵۳
1,730 بازدید بازدید

آقای روحانی، هنوز مسایل صندوق ذخیره فراموش نشده، انتخاب بطحایی به چه معنا است؟

آقای روحانی، هنوز مسایل صندوق ذخیره فراموش نشده، انتخاب بطحایی به چه معنا است؟

آقاى رییس جمهور زمانى که جنابعالى صداى دغدغه فرهنگیان را شنیدید با معرفى فردی دانشمند، شجاع، صالح و سلامت، ۹ ماه، قبل از انتخابات بارقه های ایجاد رنسانسی را در آموزش و پرورش نوید دادید.

در روزهایى که شاهد گمانه زنى هایى در مورد ترکیب کابینه دولت دوازدهم بودیم فهرست هیأت دولت منتخب براى تایید به مجلس ارائه شد. نحوه انتخاب و معرفى وزیر آموزش و پرورش وضعیت شخص بیمار، نحیف و گرسنه اى را مى ماند که با ولع غذاى داغى را در دهان گذاشته و از فرط حرارت بدون جویدن مى بلعد. گویى نه طعم و مزه غذا براى آن شخص مهم است نه کیفیت و مقدار آن. فقط شکم گرسنه را سیر کند و بس. سوزش دهان و مرى و معده و آسیب هاى جدى که وارد خواهد شد، همگى تحت الشعاع گرسنگى قرار گرفته اند. قطعا اگر این شخص تحت نظر و مراقبت پزشک در بیمارستان قرار مى گرفت هیچگاه بدین شکل مداوا نمى شد. آقاى رییس جمهور زمانى که جنابعالى صداى دغدغه فرهنگیان را شنیدید با معرفى فردی دانشمند، شجاع، صالح و سلامت، ۹ ماه، قبل از انتخابات بارقه های ایجاد رنسانسی را در آموزش و پرورش نوید دادید. امروز اما در حالی به مجلس مى روید که پاى بر روى تمام تعهدات خویش گذاشته اید و چشم بر انتظارات آحاد فرهنگیان فرو بسته اید. و با عبور از دانش کسی را بعنوان وزیر معرفی کردید که ١٠ ماه قبل او را سرپرست همین وزارت خانه کرده بودید. اکنون این سوالات و شبهات در ذهن فرهنگیان و عامه مردم متبادر مى شود که ضرورى است جنابعالى بعنوان امانتدار راى مردم به آن پاسخگو باشید: جناب روحانى اگر شما از ضعف هاى دانش مطلع بودید چرا ٩ ماه آموزش و پرورش را معطل کردید؟
و اگر به قوت ها و محاسن بطحایی  واقف بودید چرا او را سرپرست گذاشتیید؟
چرا همان موقع وى به عنوان وزیر به مجلس معرفی نشد؟ این سوالی است که امیدواریم  تاوان پاسخ آنرا ما فرهنگیان و به قولی طفل سر راهی دولت نپردازیم و چون این گونه انتخاب را از جانب مرد دانشمندى چون جنابعالى بعید مى دانیم
این ظن پیش مى آید که نکند تحت تاثیر تبلیغات غیر اخلاقى رقبا، دانش را تغییر داده اید و درزمینى که پایداری چى ها تدارک دیده اند بازی کرده اید.
در حالیکه راى مردم حاکى عدم اعتنا به مساله ى مستحدثه در مورد وزیر حواشى مربوط به وزیر آموزش و پرورش بود.
مردم با رایشان که حاکى از ذکاوتشان بود نشان دادند که، موضوع مطرح شده توسط رقبا، مساله نیست؛ بلکه مساله نماست ، چگونه این پیام هوشمندانه را مى توان نشنید؟
شبهه ى دیگر اینکه با توجه به شناخت شما از ذائقه معلمان و نظر منفى شان نسبت به عملکرد بطحایى آیا قصد شما از عدم معرفى او در ابتداى امر و معرفى دانش آشتیانى فقط جلب آراى فرهنگیان بود؟
اکنون این تصور پیش آمده که با معرفى یک وزیر اصلاح طلب و کارامد بجاى فانى فرتوت آراى فرهنگیان را به سمت خودتون جلب کرده اید.
و حال که به مراد خویش رسیده اید رجعتى رندانه به آن وضع اسفبار نموده اید.
چرا که سوابق و لواحق بطحایی در نحوه اخذ مدارک و رشته تحصیلى وى و همچنین  سوء عملکرد وى در دوران معاونت پشتیبانى وزارت و قایم مقامى صندوق ذخیره فرهنگیان بر کسى پوشیده نیست. بطورى که  با رفتن فانى همواره این احتمال تقویت مى شد که هر آن بطحایى هم سلولى غندالى شود.   آیا مسوولیت هاى کیفرى و حقوقى وى از سوى شما بعنوان یک حقوقدان حقوق عمومى نادیده انگاشته شده ایت؟
در مورد تحصیلات و کیفیت اخذ مدارک تحصیلى وى از کاردانى و کارشناسى و کارشناسى و ارشد گرفته تا تحصیل مجازى و اخذ مدرک از دانشگاه بى اعتبار مالزى و نحوه ى اخذ آن آیا باید منتظر کردانیزه شدن و بى آبرویى دولت دوازدهم و همچون دولت دهم باشیم؟
جناب روحانى آبروى دولت تدبیر و امید  را با این معرفى شبهه ناک گره نزنید. مردم و فرهنگیان به مرام ارائه شده در شعارهای انتخاباتى شما دلبسته اند؛ آن را مخدوش نکنید…

 

پیام مخاطبان سایت معلم ایرانی صرفا جهت اطلاع مسئولین محترم انتشار می یابد

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین خبرها

یادداشت

تبلیغات استخدام معلم تابناك وب تبلیغات تبلیغات تابناك وب