یادداشتکدخبر : 18824


۶۰ هزار «نیروی بدون ابلاغِ حقوق‌‌بگیر» در آموزش و پرورش نداریممدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش با رد ادعای وجود ۶۰ هزار نیروی بدون ابلاغ در این وزارتخانه، گفت: در آموزش و پرورش، نیروی بدون ابلاغ که حقوق دریافت کند، وجود ندارد.جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۷ --
تعداد بازدید: 299 بازدید

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، سید حسن حسینی مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران در خصوص ادعای یکی از مسئولان وزارت آموزش و پرورش مبنی بر وجود ۶۰ هزار نیرو در آموزش و پرورش که بدون انجام فعالیتی حقوق دریافت می‌کنند، اظهار داشت: بنده این موضوع را نشنیده‌ام اما فکر نمی‌کنم کسی را در این وزارتخانه داشته باشیم که بیکار باشد و بخواهد حقوق بگیرد.

وی ادامه داد: با دفتر نمایندگان شاید حدود ۳۰۰ نفر مأمور داریم که قانون وجود دارد و ما نیز مانند دستگاه‌های دیگر آنها را مأمور می‌کنیم.

حسینی خاطرنشان کرد: هیچ وقت در آموزش و پرورش این طور نیست که ۶۰ هزار نفر داشته باشیم که ابلاغ نداشته باشند و بخواهیم حقوق به آنها بپردازیم و اصلا چنین چیزی امکان پذیر نیست.

 

یادداشت ها، مقالات و پیام های خود را جهت انتشار در پایگاه خبری معلم ایرانی، به آدرس iranimoallem@gmail.com ارسال بفرمایید.
Share

دیدگاه شما