یادداشتکدخبر : 21003


گزارش نهایی تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان ۷ آذر تدوین می شودعضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تدوین گزارش نهایی تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در نشست سه‎شنبه ۷ آذر این کمیسیون خبر داد.سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۰ --
تعداد بازدید: 172 بازدید

به گزارش ایرنا، علیرضا سلیمی در تشریح جلسه امروز- سه شنبه- کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: استماع دفاعیات درخصوص گزارش نهایی طرح تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با حضور مسئولان و مقامات مرتبط در دستور کار اعضای کمیسیون قرار گرفت، این طرح مهم تقریبا به اواخر کار خود نزدیک شده است.
وی افزود: در نشست عصر امروز طرحی درخصوص کمک های مالی به دانشگاه‌ فنی حرفه‌ای مورد بررسی قرار گرفت.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی افزود: دستور بعدی امروز کمیسیون، بررسی طرح رتبه بندی معلمان بود. با توجه به اقدامات دولت برای ساماندهی معلمان و منابع انسانی و ورود شورایعالی انقلاب فرهنگی به این موضوع مقرر شد برای جلوگیری از موازی‌کاری این موضوع برای بررسی بیشتر به کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش ارجاع شود.

**انتخاب دو نماینده در صحن علنی به منظور نظارت بر اجرای قانون حق‌التدریسی‌ها
بنابر اعلام خانه ملت عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، رسیدگی نهایی به قانون تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریسی دیگر دستور جلسه امروز بود که مقرر شد دو نفر از اعضای کمیسیون به انتخاب نمایندگان مجلس در صحن علنی مجلس به عنوان ناظر برای تدوین آیین‌نامه داخلی طرح و شیوه‌نامه اجرایی آن برگزیده شوند.

یادداشت ها، مقالات و پیام های خود را جهت انتشار در پایگاه خبری معلم ایرانی، به آدرس iranimoallem@gmail.com ارسال بفرمایید.
Share

دیدگاه شما