یادداشتکدخبر : 22018


کتاب کارگاه نوآوری و کارآفرینی منتشر شدبه گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، برای نخستین بار در تاریخ آموزش پرورش جمهوری اسلامی ایران، کتاب کارگاه نوآوری و کارآفرینی با رویکرد تلفیقی از مباحث معرفت دینی و فنی و حرفه ای ویژه دانش‌آموزان پایه یازدهم منتشر شد. بحث در دو فصل نخست این کتاب از سرچشمه نو‌آوری‌ها و تغییر نگاه به […]شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۵ --
تعداد بازدید: 223 بازدید

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، برای نخستین بار در تاریخ آموزش پرورش جمهوری اسلامی ایران، کتاب کارگاه نوآوری و کارآفرینی با رویکرد تلفیقی از مباحث معرفت دینی و فنی و حرفه ای ویژه دانش‌آموزان پایه یازدهم منتشر شد.

بحث در دو فصل نخست این کتاب از سرچشمه نو‌آوری‌ها و تغییر نگاه به پدیده‌ها شروع می‌شود و در ادامه با ارائه مطالبی از ریاضیات آفرینش و قوانین نامحسوس کار آفرینی به پایان می‌رسد.

نگارش کتب فنی و حرفه‌ای همواره با نگاهی صرفاً فنی همراه بوده است اما در این کتاب با نگاهی نوآورانه، هنرجویان مباحث فنی را در بستری از معارف توحیدی و مرتبط با ریاضیات هستی و قوانین حاکم بر آن فرا می‌گیرند.

 

یادداشت ها، مقالات و پیام های خود را جهت انتشار در پایگاه خبری معلم ایرانی، به آدرس iranimoallem@gmail.com ارسال بفرمایید.
Share

دیدگاه شما