کد خبر : 16196
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶ - ۵:۵۴
1,312 بازدید بازدید

میل به دیده، شنیده یا شناخته شدن ! سه معاون وزیر آموزش و پرورش به طور همزمان در یک برنامه درجه چندم و در یک شبکه کم مخاطب سیما چه می کنند؟

میل به دیده، شنیده یا شناخته شدن ! سه معاون وزیر آموزش و پرورش به طور همزمان در یک برنامه درجه چندم و در یک شبکه کم مخاطب سیما چه می کنند؟

این برنامه در کدام شبکه مهم سیما پخش می شود، تعداد مخاطبانش چقدر هست و سابقه فرهنگی برنامه ریزانش چند سال هست، در چند کلاس درس داده اند و چند صباح پای تخته ها گچ خورده اند/ آیا میل به دیده، شنیده یا شناخته شدن آن قدر زیاد هست که تمام شان و ارزش یک وزارت خانه و یک میلیون کارمند آن به پای برنامه ای که نقدهای فراوانی از سوی فرهنگیان به آن هست، قربانی شود

جمعه نهم تیرماه، به طور همزمان سه معاون وزیر آموزش و پرورش در یک میزگرد تلویزیونی شبکه آموزش شرکت کردند.

خبر کوتاه هست اما وقتی به آن دقت می کنی و اگر خودت یکی از کارکنان آموزش و پرورش باشی، دردت می گیرد، با خودت می پرسی این برنامه در کدام شبکه مهم سیما پخش می شود، تعداد مخاطبانش چقدر هست و سابقه فرهنگی برنامه ریزانش چند سال هست، در چند کلاس درس داده اند و چند صباح پای تخته ها گچ خورده اند که سه معاون وزیر همزمان در چنین برنامه ای شرکت می کنند.
آیا شان سه معاون وزیر آن قدر نبود که  طوری برنامه ریزی می کردند که از همفکران آن ها یا مشاوران یا کارشناسانشان در چنین برنامه ای استفاده شود و همزمان این سه نفر در برنامه نباشند ؟

آیا میل به دیده، شنیده یا شناخته شدن آن قدر زیاد هست که تمام شان و ارزش یک وزارت خانه و یک میلیون کارمند آن به پای برنامه ای که نقدهای فراوانی از سوی فرهنگیان به آن هست، قربانی شود ؟

برنامه پرسشگر شبکه آموزش سیما و معاونین وزیر آموزش و پرورش

کافی است سه معاون محترم نقدهایی که این چند وقت از طرف فرهنگیان به این برنامه و افراد گرداننده آن شده است را بخوانند و اگر به صرف اینکه فلان کس در صدا و سیما برایش تریبونی تهیه می کند، خود را مانند چک سفید امضا پله های ترقی افرادی نکنند و بشنوند که ممکن است فلان کس در گوش مدیر شبکه بگوید وزارت آموزش پرورش در دست من هست، سوت که می زنم هر که را می خواهم از وزارت در این برنامه به خط می کنم و کمتر از معاونت وزیر هم راضی نیستم و این چنین با شان و منزلت  همکاران فرهنگی شان بازی نکنند !
برایم درد هست گفتن این حرف ها… اما جایگاه وزارت آموزش وپرورش و کارکنانش را با بی تدبیری ها تنزل ندهید و در برنامه های کم مخاطب شبکه های کم مخاطب چند مقام عالی وزارت به طور همزمان شرکت نکنند و برای خود شانی به اندازه راه و زحمتی که برای این مقام طی کرده اید قایل شوید و بدانید همکارانتان برایتان جایگاهی بسیار از تمنای حضور در چنین برنامه هایی قایل هستند .

به تمام جوانب حضورهایتان و بهره برداری هایی که ممکن است از نیت های خیرتان انجام دهند، فکر کنید و این احتمال را بدهید ممکن است  پله های ترقی افراد جویای نام و مال که هیچ ارتباطی به آموزش و پرورش ندارند، می شوید و با جایگاهی که با این بی تدبیری ها به این افراد می دهید،  اگر استفاده نادرستی کنند شما نیز مقصر و شریک آن  نادرستی ها هستید.

 

منبع: صدای معلم

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین خبرها

یادداشت

کاکتوسکده هنرستان کشاورزی جنت رشت تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب