یادداشتکدخبر : 25018


مدیر کل مشاوره آموزش و پرورش خبر داد: برگزاری ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار ساعت آموزش ضمن خدمت فرهنگیان در سال ۹۶مدیر کل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش از برگزاری ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار ساعت آموزش ضمن خدمت حضوری فرهنگیان در سراسر کشور در طول سال ۹۶ خبر داد.چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۷ --
تعداد بازدید: 75 بازدید

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، مسعود شکوهی اظهار کرد: برگزاری این دوره‌ها در راستای آموزش، ارتقا و توانمندسازی منابع انسانی حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی و ایفای نقش تربیتی کارکنان وزارت آموزش و پرورش بوده است.

وی با بیان اینکه این دوره ها در بازه زمانی فروردین تا اسفند ۹۶ انجام شده است تصریح کرد: این اداره کل پیرو شیوه‌نامه آموزش و توانمندسازی همکاران که از ابلاغیه‌های پایدار معاونت پرورشی و فرهنگی است، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی به صورت حضوری در مراکز استان‌ها و ادارات آموزش و پرورش مناطق کل کشور کرده است.

شکوهی در ادامه افزود: این دوره‌ها بالغ بر ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر ساعت آموزش است. اجرایی کردن این دوره‌ها با همراهی و هماهنگی مرکز برنامه‌ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات ستاد انجام شده است.

یادداشت ها، مقالات و پیام های خود را جهت انتشار در پایگاه خبری معلم ایرانی، به آدرس iranimoallem@gmail.com ارسال بفرمایید.
Share

دیدگاه شما