یادداشتکدخبر : 24850


مدارس غیردولتی متخلف «نمره منفی» می گیرندمدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: مدارس غیردولتی که در دوره ابتدایی و برای پایه هفتم آزمون برگزار کنند، نمره منفی می گیرند که در الگوی تعیین شهریه مدرسه موثر است.یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱:۵۵ --
تعداد بازدید: 160 بازدید

مجید طهرانیان مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، اظهار داشت: سامانه شهریه مدارس غیردولتی برای ثبت اطلاعات در مورد شهریه این مدارس باز شده است.

وی با بیان اینکه برای اولین بار نمره منفی برای الگوی تعیین شهریه پیش‌بینی شده است، گفت: این موضوع از سال آینده اعمال می‌شود و آن دسته از مدارسی که به موضوع عدم برگزاری آزمون در مدارس ابتدایی و پایه غیردولتی توجه نکنند، در الگوی تعیین شهریه سال آینده نمره منفی می‌گیرند.

طهرانیان به رویکرد مهارت‌آموزی در تعیین الگوی شهریه مدارس غیردولتی در سال آینده اشاره کرد و گفت: آن دسته از مدارسی که از فعالیت تئوری محور به سمت مهارت محور حرکت کنند در الگوی تعیین شهریه مورد توجه خواهند بود.

مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش در پایان تاکید کرد: سامانه نظارتی بر شهریه مدارس غیردولتی آماده شده است که مردم می توانند در اسفند ماه  شهریه مدارس غیردولتی را مشاهده کرده و نسبت به عملکرد این مدارس پیشنهادات و انتقادات خود را اعلام کنند.

 

یادداشت ها، مقالات و پیام های خود را جهت انتشار در پایگاه خبری معلم ایرانی، به آدرس iranimoallem@gmail.com ارسال بفرمایید.
Share

دیدگاه شما