یادداشتکدخبر : 21122


«مجید غلامی» معلم لرستانی با هیترِ دست‌ساز جان خود را از دست داد/ کانکس‌هایی که خانه معلمان هستندمدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش لرستان گفت: مجید غلامی بر اثر گازگرفتگی فوت نکرده، بلکه بر اثر برق‌گرفتگی با هیتر دست‌ساز جان‌باخته‌ است.شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۹:۳۸ --
تعداد بازدید: 1,129 بازدید

قربانی (مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان) در ارتباط با حادثه جان‌باختن یک معلم روستایی گفت: مجید غلامی، معلم روستای سپیددشت بود و در کانکس هم درس می‌داد و هم در طول هفته در همان کانکس زندگی می‌کرد.

وی در ارتباط با حادثه منجر به مرگ این معلم گفت: ایشان بر اثر گازگرفتگی فوت نکرده؛ بلکه هیتر برقی دست ساز درست می‌کند که براثر برق‌گرفتگی باهمین هیتر جان خود را از دست داد.

قربانی ادامه داد: صبح روز حادثه، قبل از شروع کلاس هیتر اتصالی می‌کند و در این حادثه، معلم جوان متاسفانه جان خود را از دست می‌دهد.

این مقام مسئول در پاسخ به این سوال که مگر کانکس‌های روستایی آموزش و پرورش سیستم گرمایشی ندارند که معلم مجبور شده هیتر دست‌ساز درست کند؛ گفت: همه کانکس‌ها مجهز به بخاری و وسایل گرمایش هستند ولی مشخص نیست چرا مجید غلامی اقدام به درست کردن هیتر کرده.

وی در پایان تایید کرد که در برخی مناطق محروم و روستایی لرستان، تدریس در کانکس انجام می‌شود و معلمان در همان کانکس، شب را به سر می‌برند.

به گفته قربانی، معلم متوفی، متاهل و صاحب فرزند بوده‌است.

یادداشت ها، مقالات و پیام های خود را جهت انتشار در پایگاه خبری معلم ایرانی، به آدرس iranimoallem@gmail.com ارسال بفرمایید.
Share

نظرات بازدید کنندگان

  1. فرهنگی گفت:

    جناب آقای قربانی دروغ بد است واز یک مدیر کل بدتر.مرحوم غلامی ،طبق گفته اهالی روستاو دانش اموزان سر کلاس حاضر شده وتا نزدیک ظهر مشغول تدریس بوده اند .چرا به دروغ می گویید قبل از شروع درس فوت نموده ، کاش به جای نشستن وشنیدن ،می رفتید واز نزدیک هم محل حادثه را می دیدید وهم واقعیت را می فهمیدید .

  2. فرهنگی گفت:

    جناب آقای قربانی گاز مدرسه ایت الله خامنه ای شهر سپیددشت با ۱۵۰ دانش آموز به علت بدهی قطع ودانش اموزان بیگناه در این سرما بیچاره شده اند .شما خودتان را به خواب زده اید .نه به فکر معلمید نه محصل .

  3. حمید گفت:

    با سلام .جناب آقای قربانی مرحوم مجید غلامی در ساعت ۱۰ صبح در مدرسه فوت نموده ومحصلها تا ساعت ۱۰ سر کلاس بوده اند .در ضمن به جای فرافکنی بفرمایید چرا در طول سه سال بیتوته نامبرده در ان روستاچرا وسایل گرمایشی به او ندادید .

دیدگاه شما