یادداشتکدخبر : 24591


صندوق ذخیره فرهنگیان و تبلیغات فرهنگیان داوطلب : وعده های نجومی و پوپولیستی برخی عزیزان را کجای دلمان بگذاریم؟نامزدهای معزز انتخابات صندوق ذخیره مواظب باشند با تبلیغات مضحک و عجیب و غریب حیثیت چند صدهزار فرهنگی را خدشه دار نکنند!دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۳ --
تعداد بازدید: 71 بازدید

از روزی که تبلیغات انتخابات صندوق ذخیره شروع شده است روزانه به ده ها گروه و کانال وکمپین دعوت می شویم و اگر هم  گروه یا کانال را ترک کنیم دوستان خاطرشان مکدر شده و البته بلافاصله مجددا ما را اضافه می کنند.
اما آنچه بنده را به نوشتن واداشت سبک و سیاق تبلیغات برخی همکاران است که عمق فاجعه در آموزش و پرورش را بیش از پیش نمایان می کند.
فیگورها و ژست هایی که در عکس های تبلیغاتی عالیجنابان می بینیم  هم خنده دار است و هم تاسف بار.
وعده های نجومی و پوپولیستی برخی عزیزان را کجای دلمان بگذاریم؟ به به وچه چه ها و تملق های اطرافیان هم که شبانه روز از فتوحات و کرامات و دست پاکی نامزد مورد حمایت خود می گویند دل هر معلم دلسوزی را می شکند که چرا این گونه شده ایم.
در این گروه ها هر روز با ده ها پیام روبه رو می شویم که  افرادی نامزدها را  امین،صدیق،مدبر،ناجی،دانشمند،عارف،سالک و…خطاب می کنند!
امیدوارم برخی همکاران به همین مقدار بسنده کنند و تبلیغات به شام و ناهار و کارناوال های خیابانی نکشد.
یادمان نرود که ما معلم هستیم و رسالتی به غایت سنگین و حساس داریم.

از لحاظ حقوق و معیشت که در بدترین شرایط قرار گرفته ایم پس حداقل حیثیت و قداست معلمی را بیش از این لگدمال نکنیم.
هزاران غیرفرهنگی در این قبیل گروه ها ما را زیرنظر دارند.
البته همکارانی که تبلیغاتی بدین شیوه  دارند بخش کوچکی از مجموعه عظیم آموزش و پرورش هستند و به دور از انصاف است که جامعه به صرف این قبیل موضوعات نگاهی صفر و یکی به معلمان داشته باشد.

 

صدای معلم

یادداشت ها، مقالات و پیام های خود را جهت انتشار در پایگاه خبری معلم ایرانی، به آدرس iranimoallem@gmail.com ارسال بفرمایید.
Share

دیدگاه شما