یادداشتکدخبر : 21934


سفر وزیر آموزش و پرورش به خوزستانسید محمد بطحایی فردا جمعه، ۲۴ آذرماه با هدف افتتاح چند طرح عمرانی، آموزشی، ورزشی و رفاهی آموزش و پرورش در شهرهای دزفول، اندیمشک و آبادان در سفری دو روزه به این استان سفر می‌کند. وی در روز اول سفر خود چند طرح را در شهرستان‌های دزفول و اندیمشک افتتاح و سپس در جلسه شورای […]پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۶ --
تعداد بازدید: 101 بازدید

سید محمد بطحایی فردا جمعه، ۲۴ آذرماه با هدف افتتاح چند طرح عمرانی، آموزشی، ورزشی و رفاهی آموزش و پرورش در شهرهای دزفول، اندیمشک و آبادان در سفری دو روزه به این استان سفر می‌کند.

وی در روز اول سفر خود چند طرح را در شهرستان‌های دزفول و اندیمشک افتتاح و سپس در جلسه شورای آموزش و پرورش خوزستان شرکت می‌کند.

در این جلسه صورت جلساتی از جمله استخدام دوهزار نیروی انسانی در استان، افزایش سهمیه خوزستان در دانشگاه فرهنگیان، تبدیل وضعیت نیروهای حق‌التدریس به پیمانی، اختصاص فضای زائرسرای فرهنگیان خوزستان در مشهد مقدس، تکمیل و راه‌اندازی مرکز رفاهی و آموزشی اهواز، تکمیل مجموعه ورزشی دانش‌آموزی استان، احداث ۵۰ واحد معلم‌سرا در مناطق محروم و مرزی، احداث پنج باب هنرستان فنی و حرفه‌ای دخترانه در شادگان، کارون، شوش، مسجدسلیمان و ایذه، افزایش سهم خوزستان به میزان حداقل ۱۰ درصد از ردیف تخریب و بازسازی اعتبارات ملی، بهسازی ۱۰۰ واحد آموزشی در مناطق محروم و واگذاری ۲۰ قطعه زمین توسط اداره‌کل راه و شهرسازی به موسسان مدارس غیر دولتی پیگیری خواهد شد.

بطحایی در روز دوم سفر خود با سفر به شهرستان‌های آبادان و خرمشهر، در جلسه‌ شورای آموزش و پرورش به طور مشترک با منطقه آزاد اروند و با هدف پیگیری صورت جلساتی از جمله احداث ۲۰۰ باب واحد مسکونی سازمانی و دو باب مجموعه ورزشی برای کارکنان آموزش و پرورش خرمشهر، احداث دو باب پژوهش‌سرا، دو باب سالن ورزشی سرپوشیده برای دانش‌آموزان مناطق آبادان و خرمشهر، احداث و تجهیز درمانگاه فرهنگیان خرمشهر و تکمیل و راه‌اندازی اردوگاه دانش‌آموزی، شرکت می‌کند و سپس از فرودگاه آبادان به تهران باز می‌گردد.

یادداشت ها، مقالات و پیام های خود را جهت انتشار در پایگاه خبری معلم ایرانی، به آدرس iranimoallem@gmail.com ارسال بفرمایید.
Share

دیدگاه شما