یادداشتکدخبر : 16479


راه اندازی کیوسک چاپ فیش حقوقی بازنشستگان و شاغلین فرهنگیکیوسک چاپ فیش حقوقی بازنشستگان و شاغلان آموزش و پرورش تالش با حضور جمعی از فرهنگیان این شهرستان ، راه اندازی شد .پنج شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۸ --
تعداد بازدید: 894 بازدید

سیّدمرتضی مختاری مدیر آموزش و پرورش تالش در این زمینه گفت : این کیوسک ، یک طرح نو و ابتکاری از آموزش و پرورش تالش است که به منظور بالا بردن سطح رضایت همکاران فرهنگی و خدمت رسانی بیشتر به این عزیزان به خصوص بازنشستگان فرهیخته ، طراحی و ساخته شده است . وی افزود : « نحوه کار این دستگاه بسیار ساده است و همکاران می توانند با کارت ملّی خود ، اقدام به دریافت فیش حقوقی کنند . » مدیر آموزش و پرورش تالش در ادامه گفت : « جا دارد از جناب آقای مهندس مهدی عسکری کارشناس محترم فن­آوری آموزش و پرورش تالش و سایر کارشناسان حوزه های فن­آوری و پشتیبانی ، به موجب اجرای این طرح تقدیر و تشکر نمایم . »

گفتنی است در حال حاضر این کیوسک آماده ارائه فیش حقوقی برای بازنشستگان می باشد و شاغلین از ماه آینده می توانند از آن استفاده نمایند .

مهدی عسکری کارشناس فن آوری اداره آموزش و پرورش تالش به کمک سایر همکاران حوزه فن آوری این برنامه را اجرا کرده است.

یادداشت ها، مقالات و پیام های خود را جهت انتشار در پایگاه خبری معلم ایرانی، به آدرس iranimoallem@gmail.com ارسال بفرمایید.
Share

نظرات بازدید کنندگان

  1. ناشناس گفت:

    چ کار بیهوده ای….
    کلی هم هزینه
    خب فیش رو ملت از اینترنت میگیرن
    بهتر نبود ی سایت درست حسابی و ی اپلیکیشن موبایل بسازید؟

دیدگاه شما