یادداشتکدخبر : 21038


دیر پرداخت کردن سرانه مدارس چیز جدیدی نیست/ معلمان حق‌التدریس در آزمون سازمان سنجش شرکت می‌کنندسخنگوی کمیسیون آموزش گفت: مسئله دیر پرداخت کردن سرانه همیشه در آموزش و پرورش وجود داشته است و چیز جدیدی نیست!پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۶ --
تعداد بازدید: 673 بازدید

میرحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص تأخیر در پرداخت سرانه مدارس اظهار داشت: مسئله دیر پرداخت کردن سرانه همیشه در آموزش و پرورش وجود داشته است و چیز جدیدی نیست!

میرزاده با بیان اینکه تدوین جزئیات طرح تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریسی در کمیسیون به پایان رسید، خاطر نشان کرد: بر این اساس مقرر شد که معلمان حق التدریس مشمول مصوبه شهریورماه سال ۹۵ در آزمونی که سازمان سنجش برگزار می‌کند و حد نصاب نمره قبولی را آموزش و پرورش تعیین می‌کند، شرکت کنند و در صورت قبولی جذب آموزش و پرورش شوند.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس اضافه کرد: ظرفیت پذیرش در هریک از شهرستان‌ها و نیازمندی رشته‌‌ها از سوی سازمان اداری استخدامی کشور تعیین می‌شود و آیین‌نامه اجرایی این قانون هم باید در هیأت دولت باید به تصویب برسد.

 

یادداشت ها، مقالات و پیام های خود را جهت انتشار در پایگاه خبری معلم ایرانی، به آدرس iranimoallem@gmail.com ارسال بفرمایید.
Share

دیدگاه شما