یادداشتکدخبر : 21971


تجهیز هزار کلاس درس با بخاری‌ به سیستم های گرمایشی استاندارد تا پایان سالمدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران از وجود هزار کلاس درس با بخاری‌های گازی استاندارد و تجهیز آن تا پایان امسال خبر داد.جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۳ --
تعداد بازدید: 96 بازدید

عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص وضع سیستم‌های گرمایشی مدارس در این روزهای سرد سال عنوان کرد: در حوزه شهرستان‌های استان‌های تهران تمامی سیستم‌های گرمایشی مدارس استانداردسازی شده است.

وی ادامه داد: فقط هزار کلاس درس در سراسر شهرستان‌های استان تهران توسط بخاری‌های گازی استاندارد گرم می‌شوند که در نظر داریم این تعداد کلاس درس هم به سیستم‌های گرمایشی استاندارد تجهیز شوند.

فولادوند تصریح کرد: بودجه لازم برای استانداردسازی هزار کلاس درسی باقی مانده، تأمین شده و با توجه به برنامه‌ریزی ها، این کلاس‌ها تا پایان امسال به سیستم‌های گرمایشی استاندارد تغییر پیدا می‌کند.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران بیان کرد: اعتبار لازم برای استانداردسازی از طریق عوارض یک درصد فروش گاز تأمین شده است و هیچ مشکلی برای تجهیز سیستم‌ها وجود ندارد.

وی تصریح کرد: با توجه به برنامه‌ریزی هایی که انجام شده مدارس در فصل سرما با مشکل مواجه نیستند مگر در مواردی که مدارس در مناطق دور افتاده واقع هستند یا مشکل گاز رسانی به مناطق وجود داشته باشد که سعی می‌کنیم در این موارد هم کلاس‌های درس را در حد امکان ایمن‌سازی کنیم.

یادداشت ها، مقالات و پیام های خود را جهت انتشار در پایگاه خبری معلم ایرانی، به آدرس iranimoallem@gmail.com ارسال بفرمایید.
Share

دیدگاه شما