یادداشتکدخبر : 21946


بهره برداری از ۶۴ هزار کلاس درس/ ۳۰ هزار کلاس مقاوم سازی شدمحمدتقی نظرپور در گفت و گو با پانا، ‌با بیان اینکه ۱۸ درصد مدارس کشور نیازمند مقاوم سازی و ۱۱ درصد نیازمند تخریب و بازسازی هستند،‌ اظهار کرد:‌ در سطح کشور ۵۳۰ هزار کلاس درس داریم که در سال ۸۵ مجلس و دولت تصمیم گرفتند این مدارس به وضعیت مطلوب برسند. وی ادامه داد:‌ طرح […]جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۶:۲۴ --
تعداد بازدید: 105 بازدید

محمدتقی نظرپور در گفت و گو با پانا، ‌با بیان اینکه ۱۸ درصد مدارس کشور نیازمند مقاوم سازی و ۱۱ درصد نیازمند تخریب و بازسازی هستند،‌ اظهار کرد:‌ در سطح کشور ۵۳۰ هزار کلاس درس داریم که در سال ۸۵ مجلس و دولت تصمیم گرفتند این مدارس به وضعیت مطلوب برسند.

وی ادامه داد:‌ طرح تخریب، ‌بازسازی و مقاوم سازی مدارس از سال ۸۵ در کشور آغاز شد بنابراین در این سال ۱۳۳ هزار کلاس درس باید تخریب و بازسازی می شدند.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت:‌ از تعداد ذکر شده در ۱۰ سال گذشته تا سال ۹۶ حدود ۶۴ هزار کلاس درس یعنی حدود ۵۰ درصد کلاس ها به بهره برداری رسیده است.

نظرپور اشاره کرد: در طرح مقاوم سازی مدارس ۱۲۶ هزار کلاس درس واجد شرایط تشخیص داده شده اند که از این تعداد حدود ۳۰ هزار کلاس درس یعنی ۲۴ درصد مقاوم سازی شده اند.

یادداشت ها، مقالات و پیام های خود را جهت انتشار در پایگاه خبری معلم ایرانی، به آدرس iranimoallem@gmail.com ارسال بفرمایید.
Share

دیدگاه شما