یادداشتکدخبر : 24663


برگزاری دوره‌ آموزشی اردوهای دانش‌آموزیبه گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، مسعود شکوهی مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: اولین جلسه دوره اردوی دانش‌آموزی از ۱۴ بهمن ماه در سامانه رایادرس در دسترس فراگیران قرار گرفت. وی تصریح کرد: عنوان اولین جلسه، جایگاه فعالیت‌های اردویی در نظام تعلیم و تربیت است که شامل دو فیلم […]چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۰ --
تعداد بازدید: 83 بازدید

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، مسعود شکوهی مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: اولین جلسه دوره اردوی دانش‌آموزی از ۱۴ بهمن ماه در سامانه رایادرس در دسترس فراگیران قرار گرفت.

وی تصریح کرد: عنوان اولین جلسه، جایگاه فعالیت‌های اردویی در نظام تعلیم و تربیت است که شامل دو فیلم آموزشی با عنوان جایگاه فعالیت‌های اردویی در نظام تعلیم و تربیت است.

شکوهی اضافه کرد: جلسه دوم این دوره از ۱۷ بهمن با عنوان تشریح و تبیین دستورالعمل اجرایی اردو و بازدید دانش‌آموزی برگزار شد که آن نیز شامل دو بخش و دو فیلم آموزشی و یک فایل پیوست بود.

وی در خصوص جلسه سوم این دوره، افزود: این دوره با عنوان تشریح و تبیین دستورالعمل اجرایی اردو و بازدید دانش‌آموزی، بخش دوم مرکز کنترل سفرهای برون استانی است که از ۲۱ بهمن در سامانه رایادرس برگزار شده است.

 

یادداشت ها، مقالات و پیام های خود را جهت انتشار در پایگاه خبری معلم ایرانی، به آدرس iranimoallem@gmail.com ارسال بفرمایید.
Share

دیدگاه شما