یادداشتکدخبر : 25958


برپایی سفره هفت‌سین توسط کودکان دبستانی و استقبال آموزش و پرورش از نوروزصبح امروز با برپایی سفره هفت‌سین توسط کودکان دبستانی در استودیو الفبا، اولین گام در استقبال از بهار برداشته شد. به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش پرورش، صبح امروز چند نفر از دانش آموزان دبستان دخترانه شهدای رسانه منطقه ۶ تهران به این مرکز آمدند و اقدام به برپایی سفره هفت سین […]یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۹ --
تعداد بازدید: 55 بازدید
صبح امروز با برپایی سفره هفت‌سین توسط کودکان دبستانی در استودیو الفبا، اولین گام در استقبال از بهار برداشته شد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش پرورش، صبح امروز چند نفر از دانش آموزان دبستان دخترانه شهدای رسانه منطقه ۶ تهران به این مرکز آمدند و اقدام به برپایی سفره هفت سین در مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش کردند.

شایان‌ذکر است این مرکز با توجه به اهمیت جشن باستانی نوروز و جایگاه ویژه آن در فرهنگ ایرانی – اسلامی و تأکید این آئین بر ارزش‌های اخلاقی و انسانی، ترویج و تحکیم روابط انسانی و نوع‌دوستی، اهمیت به محیط‌زیست و … در نظر دارد تا در راستای این اهداف و معرفی زیر فرهنگ‌های نوروز، در چارچوب توانمندی‌ها و امکانات خود نسبت به تهیه برنامه‌هایی برای گرامیداشت و ترویج فرهنگ نوروز و استقبال از بهار اقدام نماید. در همین راستا برنامه‌هایی در استودیو الفبا در دست تهیه است تا نمایندگان همه ذی‌نفعان و صاحب‌نظران آموزش و پرورش امکان ارسال پیام نوروزی از طریق این استودیو را داشته باشند.

گالری تصاویر را از اینجا ببینید

یادداشت ها، مقالات و پیام های خود را جهت انتشار در پایگاه خبری معلم ایرانی، به آدرس iranimoallem@gmail.com ارسال بفرمایید.
Share

دیدگاه شما