یادداشتکدخبر : 24902


ایجاد ردیف اعتباری ویژه برای معلمان خرید خدمات آموزشیبه گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛  نشست خبری سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش با اصحاب رسانه صبح امروز در ساختمان شهید رجایی وزرات آموزش و پرورش برگزار شد. بطحایی درباره وضع پرداخت مطالبات حق التدریس‌ها بیان کرد: ابلاغیه های سازمان مدیریت برای پرداخت حق التدریس ها آماده شده […]یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۳ --
تعداد بازدید: 215 بازدید

به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛  نشست خبری سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش با اصحاب رسانه صبح امروز در ساختمان شهید رجایی وزرات آموزش و پرورش برگزار شد.

بطحایی درباره وضع پرداخت مطالبات حق التدریس‌ها بیان کرد: ابلاغیه های سازمان مدیریت برای پرداخت حق التدریس ها آماده شده و به دلیل مشکل کوچکی که برای سال ۹۵ است ۵۰۰ میلیارد تومان منابع این پرداخت را خزانه به ما پرداخت نکرده که امیدواریم این مشکل بزودی با همکاری خزانه حل شود.

وی ادامه داد: تخصیص حق التدریس ها را از سازمان مدیریت به خزانه برده ایم اما به دلیل نبود منابع، پول آن به ما پرداخت نشده که هر وقت خزانه این مبلغ را بدهد، سریعا در اختیار همکارانمان قرار خواهیم داد.

وزیر آموزش و پرورش از در نظر گرفته شدن ردیف ویژه برای معلمان خرید خدمات آموزشی خبر دادو بیان کرد: ردیف پرداخت خریدخدمات آموزشی در بودجه سال آینده مستقل خواهد شد و روند پرداخت ما به نیروهای خرید خدمات بهتر می‌شود.

یادداشت ها، مقالات و پیام های خود را جهت انتشار در پایگاه خبری معلم ایرانی، به آدرس iranimoallem@gmail.com ارسال بفرمایید.
Share

دیدگاه شما