یادداشتکدخبر : 20997


اهدای اعضای بدن یک فرهنگی به بیماران نیازمندبه گزارش پانا، در پی مرگ مغزی ، فهیمه جعفری هرندی از شهر هرند که در اثر سانحه ی تاسف بار تصادف به وقوع پیوست ، رسول جعفری پدر وی ، همکار فرهیخته و گرامی ، در اقدامی نیک و خداپسندانه با اهدای اعضای بدن فرزند دلبندش بذر سپیده و سحر در مزرعه زندگی کاشت […]سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸ --
تعداد بازدید: 198 بازدید
به گزارش پانا، در پی مرگ مغزی ، فهیمه جعفری هرندی از شهر هرند که در اثر سانحه ی تاسف بار تصادف به وقوع پیوست ، رسول جعفری پدر وی ، همکار فرهیخته و گرامی ، در اقدامی نیک و خداپسندانه با اهدای اعضای بدن فرزند دلبندش بذر سپیده و سحر در مزرعه زندگی کاشت و نام آن شادروان را تا ابد جاودانه ساخت .
لازم به ذکر است ، متاسفانه در این سانحه ی دلخراش که عصر چهارشنبه هفته گذشته ، در محور سه راهی و چاهملک از توابع شهرستان خور و بیابانک، اتفاق افتاد خودروی سمند با کامیون ایسوزو تصادف کرد و ۶ کشته و زخمی بر جای گذاشت.
حادثه‌دیدگان این سانحه همگی از یک خانواده و راهی سفر مشهد مقدس بودند تا ایام شهادت امام هشتم را در بارگاهش عزاداری کنند که در این حادثه دو نفر از سرنشینان سمند در دم جان باختند و سه نفر هم مصدوم شدند.
یکی از مصدومان این حادثه دختر ۱۸ ساله ای بود که از ناحیه سر دچار مصدومیت شده و در اثر تصادف به کما رفت و پس از تلاش امدادگران به دلیل شدت صدمات، دچار مرگ مغزی شد.
یادداشت ها، مقالات و پیام های خود را جهت انتشار در پایگاه خبری معلم ایرانی، به آدرس iranimoallem@gmail.com ارسال بفرمایید.
Share

دیدگاه شما