یادداشتکدخبر : 18878


اقدام تحسین‌برانگیز دانش‌آموز پایه ششمی دبستان آتش‌گرفته پایتختبه گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، حدود ساعت ۵ صبح امروز و قبل از حضور دانش‌آموزان در مدرسه، دبستان طبرسی واقع در منطقه ۷ تهران دچار حریق شد. دود حاصل از آتش‌سوزی، مردم محل را به کوچه کشاند و با حضور مأموران آتش‌نشانی، حریق اطفا شد. خبرنگار فارس امروز به محل مدرسه رفت […]یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۳ --
تعداد بازدید: 360 بازدید

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، حدود ساعت ۵ صبح امروز و قبل از حضور دانش‌آموزان در مدرسه، دبستان طبرسی واقع در منطقه ۷ تهران دچار حریق شد.

دود حاصل از آتش‌سوزی، مردم محل را به کوچه کشاند و با حضور مأموران آتش‌نشانی، حریق اطفا شد.

خبرنگار فارس امروز به محل مدرسه رفت و با خانواده‌های دانش‌آموزان به گفت‌وگو نشست که در این میان متوجه حضور دانش‌آموز پایه ششمی به همراه مادرش شد.

پارمیدا داداشی آمده بود تا النگوهایی که چند روز پیش به مناسب تولدش از والدین خود دریافت کرده بود، به مبلغ ۲ میلیون تومان به مدرسه بدهد.

پارمیدا دانش‌آموز پایه ششم این مدرسه به خبرنگار فارس گفت: مدرسه‌ام را خیلی دوست دارم و برای اینکه زودتر درست شود، النگوهایم را هدیه می‌دهم.

مادر این دانش‌آموز نیز اظهار داشت: مدیر مدرسه، خانم زحمتکش و پرتلاشی است و ما نمی‌خواهیم مدرسه فرزندمان تعطیل شود.

 

یادداشت ها، مقالات و پیام های خود را جهت انتشار در پایگاه خبری معلم ایرانی، به آدرس iranimoallem@gmail.com ارسال بفرمایید.
Share

دیدگاه شما