یادداشتکدخبر : 24867


اعلام پیامکی میزان شهریه دانش‌آموزان در مدارس غیردولتی به والدینبه گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، مجتبی‌ زینی‌وند رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی در نشست خبری وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: امسال بنا داریم مبنای تعیین شهریه مدارس غیردولتی متناسب با میزان هزینه برنامه آموزشی و پرورشی تمام شده در مدارس باشد. وی ادامه داد: این تعیین میزان شهریه در قالب […]یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۹:۰۴ --
تعداد بازدید: 109 بازدید

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، مجتبی‌ زینی‌وند رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی در نشست خبری وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: امسال بنا داریم مبنای تعیین شهریه مدارس غیردولتی متناسب با میزان هزینه برنامه آموزشی و پرورشی تمام شده در مدارس باشد.

وی ادامه داد: این تعیین میزان شهریه در قالب سامانه‌ای تعیین شده و برای هر مدرسه میزان آن مشخص شده است؛ به شکلی که وقتی اطلاعات دانش‌آموز وارد این سامانه می‌شود،  پیامکی درباره میزان شهریه به ولی دانش‌آموز ارسال می‌شود.

زینی‌وند اضافه کرد: سامانه پیامکی در نظر گرفتیم تا اگر پیامکی به والدین دانش‌آموزان ارسال نشد، آنها می‌توانند از طریق این سامانه اعلام کنند که چرا پیامک به آنها ارسال نشده است.

 

یادداشت ها، مقالات و پیام های خود را جهت انتشار در پایگاه خبری معلم ایرانی، به آدرس iranimoallem@gmail.com ارسال بفرمایید.
Share

دیدگاه شما