یادداشتکدخبر : 17796


اعلام شرایط بازنشستگی پیش از موعد فرهنگیان/ وضعیت پرداخت معوقات معلمان خریدخدمات آموزشیمعاون توسعه و پیشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به شرایط لازم برای بازنشستگی پیش از موعد به بیان توضیحاتی درباره پرداخت معوقات معلمان خریدخدمات آموزشی پرداخت.یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۵ --
تعداد بازدید: 4,880 بازدید

حسین فرزانه در گفت‌وگو با خبرنگار پانا در مورد وضعیت معوقات معلمان طرح خریدخدمات بیان کرد: با تامین حدود ۱۱هزارمیلیارد تومان برای معوقات از آبان سال ۱۳۹۵ تا فروردین ماه سال ۱۳۹۶ کلیه معوقات معلمان خریدخدمت که انباشته از سال های ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ بود، پرداخت شد.

وی افزود: باقی مانده مطالبات کنونی از اول مهرماه سال ۱۳۹۵ است که نمی توان اسم آن را معوقه نامید چرا که برای معلمان سال مالی در واقع منطبق بر سال تحصیلی آستانه با این وجود از کل مبلغ مورد نیاز برای سال تحصیلی ۱۳۹۶-۱۳۹۵ (یعنی تا اول مهرماه سال ۱۳۹۶) بخشی از آن پرداخت شده و مابقی نیز نیاز به برنامه ریزی دارد.

معاون توسعه و پیشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: اقدامات لازم برای پرداخت این موارد در اسرع وقت انجام شده و تامین مبالغ مورد نیاز برای سال تحصیلی ۱۳۹۷-۱۳۹۶ نیز در اولویت خاص قرارداد که برنامه ریزی آن مشخص شده بود.

وی در خصوص شرایط بازنشستگی پیش از موعد تصریح کرد: مهلت تعیین شده در قانون بازنشستگی پیش از موعد کارکنان دولت از تاریخ ۵/۶/۱۳۹۴ به اتمام رسیده است.

فرزانه با اشاره به تبصره یک ماده ۱۰۳ قانون مدیریت خدمات کشوری در مورد شرایط اجرای این نوع بازنشستگی یادآور شد: خانم ها می توانند حداقل با ۲۵ سال سابقه خدمت و ۲۵ روز حقوق در صورت عدم نیاز و موافقت دستگاه بازنشسته شوند، به غیر از این مطلب خاص دیگری وجود ندارد.

 

یادداشت ها، مقالات و پیام های خود را جهت انتشار در پایگاه خبری معلم ایرانی، به آدرس iranimoallem@gmail.com ارسال بفرمایید.
Share

نظرات بازدید کنندگان

 1. خالدی گفت:

  پس کو پرداخت معوقات بدهکار بانک ها هستیم رو این اضافه کار کلی حساب باز کردم . منتظر چی هستین دیگه پرداخت کنید

 2. نیروی خرید خدمات آموزشی. سیستان وبلوچستان. شهرستان چابهار منطقه دشتیاری نگورپلان گفت:

  سلام دوباره دروغ مااز مهر ۹۵ تاحالا فقط وفقط ۵۰۰خورده ای واریز کردن دیگه هیچی نیروی خریدخدمات آموزشی سیستان وبلوچستان شهرستان چابهار منطقه دشتیاری

 3. مهرداد گفت:

  سلام حق الزحمه امتحانات ۹۵ رو دیروز دادن البته فقط درصدی از اونو

 4. s گفت:

  پس معوقات دانشجومعلمان ۹۳چی میشه الان سه ساله مارو سرکار گذاشتین

 5. s گفت:

  پس معوقات دانشجومعلمان ورودی ۹۳چی میشه ؟؟؟؟؟

 6. گمنام گفت:

  با سلام بنده معلم خرید خدمات استان س و ب هستم از مهر ۹۵ تا امروز فقط ۶۰۰ هزارت دریافتی داشتم چرا این مسئولان به راحتی دروغ می گویند.

 7. ناشناس گفت:

  بابا کی پرداخت کردین که ما خبر نداریم ما خرید خدماتها از اول مهر تا حالا یک ریال هم نگرفتیم در شهرستان سرباز هیچکس از اول مهر حقوق نگرفته تا کی میخواین دروغ بگین مسولین محترم یه ذره هم به فکر این بدبختها باشید ازکجا بیارن بخورند خودتون که چک سفید به جیب میزنین

 8. معلم گفت:

  هر معلم رسمی که در سال تحصیلی ۹۶/۹۷ به دنبال حق التدریس و اضافه کاری باشد، ضمن انکه ظالم به خود و خانواده ی خود است، از بهره ی هوشی بسیار کمی برخوردار بوده و لازم است وزارت آموزش و پرورش اورا به خاطر شیرین عقلی، اخراج نماید.مگر پول ۹۵ را داده اید که وعده ی ۹۷ را می دهید؟ ما رو چی فرض کردید؟ اگر صلاحیت دارید، یک سال در ابتدایی دوشیفت تدریس کنید تا ضمن سکته کردن حق و حقوقتان را هم نگیرید و بدانید امروز و فردا کردن این معلمان یعنی چه.یک سال گذشت و شما هنوز نیاز به برنامه ریزی دارید؟ ای دروغگویان اعم از فرزانه،اللهیار ترکمن و … دست از سر معلمان بردارید.و چنان شوید که دیگر پیدا نشوید.

 9. خودم گفت:

  سلام
  بابا جمع کنین این برو بساط رو .دروغگو های روزگار .شیطان از شماها درس میگیره .خاک تو سرما که معلم شدیم

 10. یک فرهنگی گفت:

  عجب !!!!فقط باید گفت دست شما درد نکنه با اینهمه تلاش شبانه روزی در حق معلمان اعمال میفرمایید .مچکریم مچکریم مچکریم

 11. ناشناس گفت:

  آخه گفتین تا آخر مرداد پرداخت میشه معوقات
  چرا دروغ میگین

 12. علی گفت:

  بابا رو رو برم یه ساله اضافه کارا رو ندادن میگن نمیشه بهش گفت معوقه ، معاون فقط تو معاونهای قبل از تو همشون افسانه بودن!!!

دیدگاه شما