یادداشتکدخبر : 24631


اعتراض به «حذف مدارس سمپاد از متوسطه اول» این بار مقابل مجلس+تصاویربه گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، تعدادی از فارغ‌التحصیلان مدارس استعدادهای درخشان، اولیای دانش‌آموزان سمپادی و دغدغه‌مندان امر تعلیم و تربیت مقابل ضلع شمال شرقی مجلس شورای اسلامی تجمع کردند. این تجمع کنندگان به مصوبه ممنوعیت برگزاری هرگونه آزمون در مقطع ابتدایی که به حذف مدارس استعدادهای درخشان ظرف ۳ سال منجر می‌انجامد، […]سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۳ --
تعداد بازدید: 519 بازدید

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، تعدادی از فارغ‌التحصیلان مدارس استعدادهای درخشان، اولیای دانش‌آموزان سمپادی و دغدغه‌مندان امر تعلیم و تربیت مقابل ضلع شمال شرقی مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

این تجمع کنندگان به مصوبه ممنوعیت برگزاری هرگونه آزمون در مقطع ابتدایی که به حذف مدارس استعدادهای درخشان ظرف ۳ سال منجر می‌انجامد، معترض هستند.

این دومین تجمع اعتراض‌آمیز به مصوبه حذف مدارس سمپاد از متوسطه اول است که از هفته گذشته برگزار می‌شود، تجمع نخست مقابل وزارت آموزش و پرورش بود.

یکی از شرکت‌کنندگان با بیان اینکه ما موافق برگزاری آزمون به شیوه قدیمی نیستیم، اظهار داشت: اگر آزمون زمینه‌ساز استرس و عامل از بین بردن نشاط در مدارس است به جای آن مکانیسم دیگری برای شناسایی استعدادهای برتر پیدا کنند چرا به جای حل مسئله، صورت مسئله را پاک کرد‌ه‌اند؟

انتهای پیام/

 

یادداشت ها، مقالات و پیام های خود را جهت انتشار در پایگاه خبری معلم ایرانی، به آدرس iranimoallem@gmail.com ارسال بفرمایید.
Share

نظرات بازدید کنندگان

 1. فرشته رضایی گفت:

  مخالفم با حذف سمپاد

 2. فرشته رضایی گفت:

  من بعنوان اولیای دانش اموز با حذف مدارس سمپاد متوسطه اول مخالفم بچه ها اسیبهای روانی جبران ناپذیری می بینن

 3. فرشته رضایی گفت:

  من باحذف نابهنگام تیزهوشان متوسطه اول مخالفم واین ظلم محرز به اقشار کم برخوردار و شکاف عمیق طبقاتی درجامعه و پایین ماندن کیفیت اموزش است باید منحل شود سمپاد بماند

 4. ترلان بهرامی گفت:

  من با حذف آزمون بسیار مخالفم چون صورت مسٱله پاک شده وبه این صورت فقط کسانی که رشوه میدهند باطرح شهاب بالا میروند هیچ افسردگی برای بچه ایجاد نمیشه

 5. ثریا علیزاده گفت:

  من یکی از اولیای ششم هستم . پسرم از تابستان خودشو برای این ازمون اماده کرده. اگر قرار به حذف بود چرا این موقع اعلام شده و همچنین اینهمه هزینه و کتابهایی که ما تهیه کردیم. اگه قرار به حذف باشد برای سال اینده باید باشد نه برای ششم های امسال.

 6. معصومه علیزاده گفت:

  من به عنوان اولیای دانش اموز کلاس پنجم که قرار بود سال بعد فرزندم آزمون سمپاد بدهد با حذف ان به شدت مخالف هستم.و فرزندم میز از این ماجرا دچار ناراحتی گشته است

دیدگاه شما