یادداشتکدخبر : 24967


اطلاعات نادرست دانش‌آموز ضارب در پرونده مدرسه/ دانش‌آموز هم‌اکنون متواری استعلیرضا راهپیما، رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش و پرورش تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا با اشاره به حمله دانش‌آموزی در منطقه ۱۶ به معلمش، اظهار کرد: این دانش‌آموز با چاقو به معلم خود حمله کرده و زخم‌های سطحی را روی صورت وی به وجود آورده است. وی با بیان اینکه این […]سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۴ --
تعداد بازدید: 276 بازدید

علیرضا راهپیما، رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش و پرورش تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا با اشاره به حمله دانش‌آموزی در منطقه ۱۶ به معلمش، اظهار کرد: این دانش‌آموز با چاقو به معلم خود حمله کرده و زخم‌های سطحی را روی صورت وی به وجود آورده است.

وی با بیان اینکه این دانش‌آموز در دوره اول متوسطه مشغول به تحصیل است، تصریح کرد: گزارش‌های رسیده حاکی از آن است که دانش‌آموز مذکور احتمالا موادمخدر (روانگردان) استفاده کرده است.

رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش و پرورش تهران با بیان اینکه تلاش شد تا با پدر و مادر این دانش‌آموز تماس برقرار شود، اما به دلیل درست نبودن آدرس قید شده در پرونده‌اش این موضوع میسر نشد، افزود: دانش‌آموز هم‌اکنون متواری است و هیچ اطلاعاتی از او در دست نداریم.

به گفته راهپیما، معلم مذکور شب گذشته پس از اینکه صورتش را بخیه زدند، به دلیل حضور در کلاس‌های بزرگسالان خواست تا از بیمارستان مرخص شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا دانش‌‌آموز و معلم زخمی از قبل با یکدیگر دارای مشکل بودند، گفت: خیر، به هیچ‌وجه. آنطور که مشخص است دانش‌آموز به دلیل مصرف موادمخدر در شرایط عادی به سر نبرده و متوجه نبوده که چه کاری انجام می‌دهد.

آنا

یادداشت ها، مقالات و پیام های خود را جهت انتشار در پایگاه خبری معلم ایرانی، به آدرس iranimoallem@gmail.com ارسال بفرمایید.
Share

دیدگاه شما