یادداشتکدخبر : 16609


اطلاعات دانش‌آموزان کلاس اولی باید در سامانه سناد ثبت شودعلتدوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۵:۲۰ --
تعداد بازدید: 291 بازدید

لیدا نیک‌روش در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، درخصوص ثبت نام کتاب های درسی پایه اول دبستان، اظهار داشت: ثبت نام پایه اولی ها در صورتی ممکن است که اطلاعات دانش آموز توسط مدرسه در سامانه سناد ثبت شده باشد.

 

وی توضیح داد: گاهی اوقات والدین دانش آموزان کلاس اولی می خواهند به صورت انفرادی برای کتاب ثبت سفارش کنند اما موفق نمی شوند. علت این است که هنوز اطلاعات دانش آموز در سناد ثبت نشده که البته جزو وظایف مدرسه است.

 

این مقام سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی به والدین دانش آموزان پایه اول ابتدایی توصیه کرد نگران نشده و از طریق مدرسه پیگیر ثبت نام شوند و تاکید کرد: به والدین موکدا توصیه می کنم  برای ثبت نام کتاب ها به کافی نت ها ماجعه نکنند و ثبت نام را خودشان انجام دهند یا از طریق مدرسه اقدام کنند.

 

به گفته نیک روش ثبت نام الکترونیکی کتاب های درسی برای پایه اول ابتدایی، دهم و یازدهم شاخه فنی حرفه ای و کتاب های تکمیلی پایه هفتم استعدادهای درخشان از ۱۵ تیرماه ۹۶ آغاز شده است. دانش آموزانی که اطلاعات آنها برای سال تحصیلی ۹۶-۹۷ در سامانه سناد ثبت شده باشد، می توانند تا تاریخ ۱۷ شهریور با مراجعه به سامانه  www.irtextbook.com    به ثبت سفارش اقدام کنند.

یادداشت ها، مقالات و پیام های خود را جهت انتشار در پایگاه خبری معلم ایرانی، به آدرس iranimoallem@gmail.com ارسال بفرمایید.
Share

دیدگاه شما