یادداشتکدخبر : 22012


« احمد طاهر سلطانی» به عنوان« مسوول دبیرخانه هیأت مرکزی (مدیرکل) گزینش» منصوب شدگزارش روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در حکم سید محمد بطحایی آمده است: برادر گرامی جناب آقای احمد طاهر سلطانی نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند جناب عالی و به استناد تأییدیه شماره ۶۰۴۹/۲ مورخ ۱۴آذر۹۶ هیأت عالی گزینش، به موجب این حکم به عنوان مسوول دبیرخانه هیأت مرکزی (مدیرکل) گزینش وزارت […]شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۸ --
تعداد بازدید: 141 بازدید

گزارش روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در حکم سید محمد بطحایی آمده است:

برادر گرامی

جناب آقای احمد طاهر سلطانی

نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند جناب عالی و به استناد تأییدیه شماره ۶۰۴۹/۲ مورخ ۱۴آذر۹۶ هیأت عالی گزینش، به موجب این حکم به عنوان مسوول دبیرخانه هیأت مرکزی (مدیرکل) گزینش وزارت آموزش و پرورش منصوب می شوید.

امید است با توکل به خداوند متعال و پیروی از منوّیات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست های رئیس جمهور محترم و با مشارکت و هم فکری سایر معاونین وزارتخانه و کارگزاران گزینش در پی گیری و ظایف محوله برای محقق ساختن اهداف بلند وزارت آموزش و پرورش و موارد ذیل موفق و مؤید باشید.

اهتمام کامل در اجرای قانون گزینش کشور
هماهنگی و همکاری با دبیر محترم هیأت مرکزی گزینش در راستای سیاست ها و خط مشی های ابلاغی از هیأت عالی و هیأت مرکزی
برنامه ریزی و هماهنگی در جهت توانمندی کارشناسان گزینش در ستاد وهسته های استان ها
برنامه ریزی آموزشی جهت دانش افزایی کارکنان گزینش
برنامه ریزی در جهت انتخاب اصلح از بین داوطلبان که دارای قابلیت اخلاقی و رفتاری هستند
سامان دهی نیروی انسانی در هسته های گزینش استان ها
توفیق جناب عالی را در انجام مسوولیت ها در راستای سیاست های نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسئلت دارد.

 

یادداشت ها، مقالات و پیام های خود را جهت انتشار در پایگاه خبری معلم ایرانی، به آدرس iranimoallem@gmail.com ارسال بفرمایید.
Share

دیدگاه شما