یادداشتکدخبر : 25022


آغاز ثبت‌نام اسکان نوروزی فرهنگیان از چهارم اسفندمدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش‌و‌پرورش بیان کرد: ثبت نام اینترنتی اسکان موقت فرهنگیان در نوروز ۹۷ از ۴ لغایت ۲۳ اسفند ماه از طریق سامانه انجام می‌شود.چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱ --
تعداد بازدید: 306 بازدید

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، گودرز کریمی‌فر با اعلام آمادگی وزارت آموزش‌و‌پرورش برای اسکان مسافران در نوروز ۱۳۹۷، اظهار کرد: در تلاش هستیم تا در مراکز اسکان نوروزی کیفیت را افزایش و امکانات موجود را ارتقاء بخشیم.

وی هم‌چنین به برپایی نمایشگاه‌های بومی و سنتی در جوار پایگاه‌های اسکان به جهت آشنایی با فرهنگ و سنن محلی و افزایش ماندگاری سفر و بهره‌مندی از دستاوردهای قومی و محلی استان‌ها و همچنین معرفی جاذبه های توریستی و گردشگری در خدمات سفر نوروز ۹۷ ویژه فرهنگیان اشاره کرد.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش‌و‌پرورش در ادامه تعداد مراکز آموزشی، رفاهی و مراکز اسکان در سراسر کشور را ۳۴۵ مرکز برشمرد و خاطرنشان کرد: ۳۰۰ اردوگاه فرهنگی و هنری و ۵۰ مرکز پردیس دانشگاه فرهنگیان همچون سال گذشته در خدمت اسکان فرهنگیان است. هم‌چنین ۲۰۷ تالار و ۱۲۸ رستوران در مراکز آموزشی رفاهی سراسر کشور در خدمت فرهنگیان است.

وی اختصاص یک شماره از نشریه ادارات کل استان‌ها را با عنوان ویژه نامه طرح ساماندهی و ارتقاء خدمات سفر با درج اطلاعات پایگاه‌های پذیرش و سایر اقدامات را از دیگر برنامه‌های این اداره کل دانست.

کریمی‌فر ثبت نام اینترنتی اسکان موقت فرهنگیان در نوروز ۹۷ را از ۴ لغایت ۲۳ اسفند ماه از طریق سامانه www.eskan.medu.ir اعلام و یادآور شد: اطلاعات کلیدی مراکز آموزشی و رفاهی فرهنگیان به تفکیک استان‌ها و شهرهای کشور در سامانه مذکور قابل دسترسی است.

وی با اشاره به در اختیار بودن حدود ۱۰۰ هزار کلاس درس برای اسکان مسافران نوروزی، تصریح کرد: زمان پذیرش مسافران فرهنگی از روز ۲۹ اسفند ماه لغایت عصر ۱۲ فروردین ۹۷ پیش بینی شده است.

کریمی‌فر استفاده از نرم افزار پذیرش اینترنتی در ستادهای اسکان و انتخاب مدارس واجد شرایط را از جمله اهم وظایف ستاد اسکان برشمرد و اظهار کرد:خدمت به جامعه معلمان وظیفه‌ای توام با نشاط درونی است.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش‌و‌پرورش تاکید کرد: تمام فرهنگیانی که در اسکان نوروز ۹۷ ثبت نام می‌کنند تحت پوشش بیمه خواهند بود.

یادداشت ها، مقالات و پیام های خود را جهت انتشار در پایگاه خبری معلم ایرانی، به آدرس iranimoallem@gmail.com ارسال بفرمایید.
Share

دیدگاه شما